З 13.05.2019-17.05.2019 у яслах-садку проходить "Тиждень безпеки"

Безпека перебування дітей у громадських місцях насамперед пов’язана з культурою поведінки. Дотримуючись правил перебування на вулиці, у громадському транспорті, театрі, музеї тощо, дитина убезпечить себе, а також не створить небезпечних ситуацій для оточуючих. А цих правил малечу повинні навчити дорослі. Дуже важливо підготувати і навчити дитину правильно поводитися в громадських місцях, не забуваючи, звичайно, і про поведінку вдома. Адже саме вдома малюк отримує перші уявлення про те, як чинити в тій чи іншій ситуації. І якщо дорослі вчать дитину правилам поведінки, а вдома зовсім їх не виконують, то й дитина не стане їх дотримуватися.

Так,  з 13 по  17 травня 2019 року у яслах-садку пройшов "Тиждень безпеки". За цей час діти відвідали безліч цікавих і веселих заходів, театрів, шоу, на яких їм нагадали про правила поведінки у громадських місцях та в небезпечних ситуаціях. Діти спільно з вихователями підготували та оформили виставку "Бережи себе, малюк!". Дитячі малюнки та аплікації розповідали про правила дорожнього руху та дії під час пожежі. Вихованці уважно спостерігали за подіями, які розгорталися в інтерактивних казках " Про вовка і сімох козенят" та "Вогонь друг чи ворог?". Захопливим заняттям для малечі стало спільне виготовлення з вихователями тематичних лепбуків, які було використано під час створення та обігрування екстремальних ситуацій.  

А найцікавішою подією тижня став приїзд до ясел-садка працівників ПАТРУЛЬНОЇ СЛУЖБИ, автомобіль якої заїхав прямо на подвір'я садка, де вже на патрульних з нетерпінням чекали вихованці. Поліцейські в ігровій формі, використовуючи іграшкові дорожні знаки, пішохідний перехід, автомобілі, світлофор, пояснили дітям правила дорожнього руху та обіграли небезпечні ситуації. А кульмінацію заходу було те, що дітям було дозволено посидіти в патрульній машині, увімкнути сирену, посигналити та попередити про небезпеку в гучномовець!