Тиждень екології в садку

У Херсонському яслах-садку № 18 Херсонської міської ради пройшов Тиждень екології. Під час його проведення діти та дорослі були залучені до багатьох заходів. Оскільки одним з пріоритетних завдань в роботі закладу є формування екологічної самосвідомості у всіх учасників освітнього процесу щодо культури сортування сміття та поводження з відходами, то і заходи були присвячені саме цій темі.

Вихователі створили екологічні куточки, в яких діти могли розв’язувати різні ситуації екологічного спрямування. Батьки та педагоги власноруч виготовили чимало цікавих дидактичних, ігор, посібників, леп-буків, поробок. Діти преглянули чимало цікавих мультфільмім про сортування сміття, вихованці старших груп взяли участь у екологічному флешмобі «Екологічні замальовки».

У садку оголошено місячник по збиранню макулатури, який буде тривати до кінця місяця. Проведено акцію «Батарейки, здавайтеся!». Спільно з батьками проведено майстер-клас по виготовленню поробок. Роботи були представлені на виставці, яку із задоволенням відвідали і дорослі і малеча.

Впевнені, що наші вихованці, перш ніж викинути те чи інше сміття, будуть його сортувати і нагадувати про це своїм батькам та друзям. Сподіваємося, що спільними зусиллями наше місто буде чистим та охайним.

 

Окрема подяка усім батькам за збір макулатури

та матусям ІІ молодшої групи № 2 за участь та проведення майстер-класу!

 

Зміни починаються з тебе!