Педагоги презентують групи щодо підготовки до нового 2018-2019 навчального року.

Щорічно, напередодні нового навчального року, у нашому яслах-садку проходить презентація груп щодо підготовки до нового навчального року. В цей день усі педагоги відвідують групи один одного, переглядають напрацювання своїх колег – це і дидактичний матеріал, і  новинки літератури саме дошкільного спрямування, і нові іграшки, настільні ігри, тематичні бізіборди та леп-буки, дитячі книжечки, оформлення розвивальних центрів, сюжетно-рольових ігор, батьківських куточків, куточків природи, національно-патріотичних осередків, сучасні ремонти групових приміщень, нові меблі тощо. Педагоги переглядають матеріали, обговорюють побачене та діляться враженнями.

Кожен вихователь прагне не лише відтворювати раніше набутий досвід, а й генерувати нові ідеї і втілювати їх. Справжній педагог, набираючи нову групу дошкільнят, прагне створити щось неповторне, те, що пам’ятатимуть крізь роки їх вихованці, а ще поділитися з колегами новими здобутками та досягненнями. І, напевно, доказом того, що всі зусилля не були марними, стануть слова з уст батьків чи самих вихованців «Наша група найкраща».

Щоб найменші мешканці нашого садочка жили комфортно, усі працівники закладу прагнуть створити комфортні умови в своїх гупах, а допомагають їм у цьому батьки, за що ми їм дуже вдячні.

Шановні батьки!

Без вашої допомоги наші групи не були б такими яскравими та сучасними!

Дякуємо щиро за співпрацю!