Конкурс "Друзі німецької мови".

       Упродовж квітня місяця триває конкурс «Друзі німецької мови» серед вихованців закладів дошкільної освіти міста Херсона та Херсонської області. Організатором Конкурсу є  посольство Німеччини в Україні, Міністерство внутрішніх справ Німеччини, «Херсонське обласне товариство німців «Відергебурт» за сприяння органів владних повноважень та установ освіти України.

      Конкурс «Друзі німецької мови» спрямований на популяризацію німецької мови і німецької культури в Україні. 2018 рік оголошено роком німецької мови в Україні  і приурочений до ювілейних дат, а саме: 255-річчя Маніфесту про запрошення німців на землі України та  25-річчя з утворення в Херсонській області товариства німців «Відергебурт».

      Конкурс проводиться у відповідності до Указу Президента України від  30.09.2010 № 927/2010, «Угоди між  Україною та Федеративною Республікою Німеччина  про співпрацю» від 03.09.1996 року та згідно Положення. Участь у конкурсі безкоштовна.                                               

Мета та завдання Конкурсу:

- Поглиблення зацікавленості та активізації творчої діяльності дітей, інтересу до вивчення німецької мови, культури українських німців, традицій, культури і історії Німеччини. Німецька мова відкриє двері  у новий світ.

- Підтримка усіх зацікавлених у вивчені німецької мови, укріплення співпраці і взаємозв’язків Херсонського обласного товариства німців «Відергебурт» із закладами дошкільної освіти  міста Херсона та Херсонської області.   

- Конкурс проводиться в ігровій формі з метою пробудження у дітей інтересу до вивчення іноземних мов, стимулювання розвитку їх творчого потенціалу, естетичного і морально-етичного виховання дітей дошкільного віку, зацікавленості їх до вивчення німецької мови.

     Основними завданнями Конкурсу є пошук та підтримка талановитих дітей, активізації творчої діяльності, формування ціннісного ставлення до німецьких традицій, мови, історії, культури, сприяння створенню умов для вихованців закладів дошкільної  освіти щодо вивчення німецької мови.

     У Конкурсі взяли участь вихованці і нашого закладу, які успішно пройшли І тур. Діти, за допомогою батьків, виконали письмові завдання, намалювали малюнки з німецькою символікою та вивчили на пам’ять вірш. Журі прослухали конкурсантів та переглянули конкурсні роботи, які у призначений термін було відправлено до Херсонського обласного товариства німців «Відергебурт». Чекаємо результатів та запрошення на ІІ тур Конкурсу.