28.11.2017 Обласний семінар для вихователів Херсонщини

        28.11.2017 року у нашому дошкільному закладі пройшов обласний семінар, на який завітали педагоги Херсона та області. Вихователі мали змогу відвідати заняття екологічного спрямування у старшій групі "Біля самого Чорного моря" (вихователь Пригода Євгенія Олександрівна). Заняття було цікавим, насиченим та яскравим. Гості мали змогу переконатися в тому, що наші вихованці знають багато інформації про екологію, а саме: захист природи, сортування сміття, енерозбереження тощо. На занятті було використано інноваційну технологію «Казкотерапія», яку  у своїй роботі використовують педагоги нашого ясла-садка.      

       Заняття «В осінньому лісі» (з розділу програми «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі")  провела вихователь Сухосьян Тетяна Борисівна. Маленькі вихованці зачарували гостей своєю безпосередністю та вразили  неабиякими знаннями – вміють розрізняти кольори, впізнають і називають форму та величину предметів, виконують завдання та відповідають на запитання вихователя.

       Зустріч з курсантами ХАНО звершилась мюзиклом «Осінній сад» (музичний керівник Зимовець Лідія Іванівна та вихователь Дмитрієва Вікторія Іванівна), де вихованці старшої групи продемонстрували гостям своє вміння співати, танцювати, бути справжніми акторами, виступаючи на сцені.

       Заходи пройшли на високому рівні. Педагоги нашого ясла-садка достойно представили роботу дошкільного закладу, результати якої були високо оцінені нашими колегами міста та області.