24.05.18. Нагородження переможців спартакіади для дошкільників "Крок до Олімпу".

24 травня на стадіоні «Освіта» відбулося урочисте нагородження переможців ІІ туру спартакіади для дошкільників «Крок до Олімпу». У спортивному святі переможців взяли участь вихованці, педагоги та батьки дошкільнят закладів дошкільної освіти № 9, 12, 18, 26, 37, 60, 65, 77, 82, 83 та НВК 56.

На парад команд-переможців завітали почесні гості – мер міста Херсона Миколаєнко Володимир Васильович, начальник управління Освіти Херсонської міської ради Ніконов Юрій Миколайович та інші представники влади та управління освіти.

Феєричне свято розпочалося танцем, який виконав  танцювальний колектив Viva dance, а зустрів команди переможців Капітан та його помічник Юнга.  Святковий парад команд учасників розпочався розминкою з прапорцями. Потім дошкільнята продемонстрували свою спритність під час естафет.

Розважали маленьких переможців і Медузи, які запропонували спортсменам позмагатися у танцювальному батлі, в якому, звичайно ж, перемогла дружба. Хвилюючим та урочистим був момент під час проведення флешмобу з чайками, які стали символом свята під гаслом «Херсон – місто корабелів!»

Фіналом свята стало нагородження та вручення подарунків командам-переможцям. І дорослі і діти покидали спортивний майданчик у піднесеному настрої та враженими незабутніми емоціями.

Бажаємо учасникам цьогорічної Спартакіади перемог і не тільки спортивних!

До зустрічі на Спартакіаді у наступному році!