22.10.2020. У садку розпочато проведення циклу осінніх розваг

22 жовтня у ЗДО №18 розпочато цикл осінніх святкових заходів. Першими завітали до святково прикрашеної музичної зали наймолодші вихованці закладу - дітки ясельної групи №3. Малюків розважали веселий Зайчик та лісовий Ведмедик. Продовжили свій виступ вихованці молодшої групи №2. До них у гості завітав осінній Дощик, який розважав малечу. Дітки потанцювали з листочками та пограли у ігри. А від дощику дівчаток сховали кольорові парасольки. З'явилися на музичній галявині і лісові грибочки, яких захотіли скуштувати Мишеня, Лисичка, Ведмедик та Білочка. Наприкінці свята всі закружляли у веселім хороводі. А Осінь-чарівниця пригостила усіх малят смачними яблучками.
А вихованці середньої групи №1 розпочали свій виступ оригінальним таночком з кольровими осінніми листочками. І дощова осіння Хмаринка не забарилася та завітала до малят. Свято продовжилося веселими іграми, таночками та хороводами. А для Осені, яка теж завітала у гості, малята заспівали пісню. Дівчата-калинки затанцювали запальний танок. І хлопчики-соняшники теж гарно виступили. А наприкінці свята Осінь пригостила малюків смаколиками.
23 жовтня осінні святкування продовжили вихованці старших груп №1 та №2 та запросили гостей на веселий ярмарок. Святкування розпочалися хороводом та запальною піснею "Ой, на ярмарку". Продавці та продавчині одразу почали закликати покупців до своїх прилавків. Та який же ярмарок без запальних таночків? Тут дівчата з калиновими віночками кружляють у танку, на святі веселі ігри та забави. А ось і чоботар, який пропонує купити взуття! Та тут і козаки, які привезли на ярмарок сіль та ще й запального гопака затанцювали! Ярмарок продовжили гуморески та жартівливі пісні! А дівчата наварили вареників та запропонували пограти у веселу гру, в якій діти змагалися, хто швидше перенесе їх у ложці.
Щедрий видався врожай цьогоріч! Багато овочів та фруктів на на нашому ярмарку. Ось дівчата і затанцювали з золотими колосками, а потім запропонували усім гостям смачні паляниці та наприкінці свята побажали присутнім здоров'я та всіляких гараздів!