20.02.2020. "Педагогічні замальовки"

20 лютого 2020 року, згідно плану роботи методичного кабінету при Управління освіти Херсонської міської ради, на базі Херсонського ясел-садка пройшов Фестиваль професійної педагогічної творчості "Педагогічні замальовки", на якому були присутні педагоги з різних садочків нашого міста.

На Фестивалі була присутня Наталія Шаповал, методист відділу дошкільної освіти методичного кабінету при управлінні освіти Херсонської міської ради, голова відокремленого  осередку Асоціації працівників дошкільної освіти у Херсонській області, яка привітала всіх присутніх, побажала гарного перегляду, отримати нову інформацію та дізнатися про досвід колег.

Відкрила "Педагогічні замальовки" директор ясел-садка №18 Олена Щур, яка познайомила гостей з роботою закладу та поділилася планами на майбутнє.

На Фестивалі гостям було представлено заняття в середній групі з розвитку мовлення з використанням мнемотехніки "Скринька казок", яке провела вихователь ІІ категорії Людмила Воропаєва.

Також у сімейний клуб "Скарбничка батьківської любові" запросили колег: вихователь І категорії Тетяна Ковтун і вихователь Катерина Бугай та поділилися з присутніми своїм досвідом по роботі з батьками. 

На музичне заняття в старшій групі з використанням нетрадиційних музичних інструментів "Ой ти Зимонько-зима"  запросила музичний керівник вищої категорії Тетяна Піралієва.

І, на останок, для гостей Фестиваля педагоги ясел-садка №18 підготували сюрприз - показали інтерактивну лялькову виставу "Старі казки на новий лад". Під час перегляду казки гості мали змогу взяти активну участь у її показі - разом з казковими героями танцювли і співали.

На Фестивалі панувала позитивна, доброзичлива атмосфера. Всі залишилися у піднесеному настрої. Гості поділилися своїми враженнями від переглянутих заходів та побажали колективу нашого садка успіхів та творчих здобутків.