16.02.2018. Конкурс з образотворчого мистецтва «Україна мій рідний край» серед вихованців закладів дошкільної освіти міста.

         З 01.02.2018 по 16.02.1018 року пройшов перший етап конкурсу з образотворчого мистецтва «Україна мій рідний край» серед вихованців закладів дошкільної освіти міста, зокрема і в нашому ясла-садку.

         Під час обрання робіт-переможців, комісія, у складі досвідчених педагогів закладу, чесно кажучи, розгубилася, тому що розмаїття малюнків, аплікацій та поробок було настільки яскравим та оригінальним, що складно було обрати переможців. Але, все ж таки, три найкращі роботи було обрано.

         ІІІ місце отримала робота «Гордий за Україну» (аплікація), яку виконав вихованець старшої групи № 2 Артем Казанніков (6 років);

         ІІ місце – робота чотирирічної Ані Мухіної «Курчата-малята» (аплікація з пластиліну);

         І місце – неймовірна робота Ані Дорошенко (6 років) «Веселкова країна», яку Аня виліпила з пластиліну. Майстерність та витонченість виготовлення мініатюрних деталей, сам сюжет роботи та її оформлення не залишили байдужими нікого з журі, тому і була визнана найкращою.

         Робота Ані Дорошенко бере участь у другому етапі конкурсу з образотворчого мистецтва «Україна мій рідний край» серед вихованців закладів дошкільної освіти міста, який триватиме з 19.02.2018 по 28.02.2018 року.

         У другому турі конкурсу беруть участь найкращі роботи вихованців усіх закладів дошкільної освіти нашого міста. Засідання журі проводитиметься у період з 26.02.2018 по 28.02.2018 року, яке і визначить переможців ІІ етапу конкурсу.

 

З нетерпінням будемо чекати результатів конкурсу та побажаємо

нашій Ані перемоги!