10.10.2019. Фантастична перемога у проєкті "Громадський бюджет Херсона"!

Шановні колеги, батьки наших вихованців,

відвідувачі нашого сайту!

       Всі ви знаєте, що наш садок брав участь у міському проєкті «Громадський бюджет Херсона» з трьома проєктами:

1. «Дитсадок мій дім – буде затишно в нім», в якому передбачається оновлення та модернізація м’якого інвентарю (килимів, матраців, тюлів);

2. «Створення якісних санітарно-гігієнічних умов у дитячому садку» - проведення капітального ремонту трьох туалетних кімнат у закладі;

3.  «Спортивно-ігровий майданчик для Херсонського ясел-садка № 18», в якому передбачено облаштування сучасного спортивного майданчика, а отже, створення умов для повноцінного фізичного, розумового, сенсорного, пізнавального, творчого, естетичного розвитку дітей різного віку та їх безпечного дозвілля на свіжому повітрі, що сприятиме вихованню здорового покоління.

       10 жовтня 2019 року у великій залі Херсонської міської ради відбулося засідання Координаційного комітету з питань громадського бюджету, на якому нагородили сертифікатами авторів проєктів-переможців. Серед переможців був і наш садок! Та найголовніше, що ми перемогли в усіх трьох проектах! А перемогли ми завдяки зусиллям кожного з нас! Дякуємо кожному, хто віддав свій безцінний голос саме за наш садок!

       Більшість проєктів будуть реалізовані у 2020 році. Згідно з програмою на реалізацію проєктів передбачено 10 млн. гривень. Оскільки, на минулому засіданні було запропоновано профінансувати декілька проєктів вже у цьому році, члени Координаційного комітету та представники Департаментів, які будуть виконувати проєкти, розглянули всі малі проєкти, які перемогли та обрали 3, які можна виконати вже до кінця 2019 року. Знову ж таки, одним з цих трьох проєктів є наш – «Дитсадок мій дім – буде затишно в нім»!

Вітаємо всіх зі спільною перемогою

та дякуємо за підтримку!