03.05.2019. Всеукраїнський благодійний марафон "Врятуємо життя разом".

03 травня 2019 року у холі ККЗ «Ювілейний» відбувся благодійний марафон «Врятуємо життя разом, ініціатором якого став депутат Херсонської обласної ради, відомий меценат нашого міста Юрій Рожков. Під час марафону проходив концерт за участі херсонських та українських вокалістів, в якому також взяли участь учні загальноосвітніх закладів міста та юні музиканти дитячої музичної школи № 4. Перед концертом у холі кіноконцертної зали «Ювілейний» було розгорнуто ярмарок робіт учнів херсонських шкіл та вихованців закладів дошкільної освіти, в якому взяв участь і наш ясла-садок. За кошти, виручені від концерту та продажу дитячих поробок, буде закуплено апарат для відділення онкогематології  Херсонської обласної дитячої лікарні та комплектуючі.

Юрій Рожков, як голова постійної комісії з питань комунальної власності, відвідує соціальні об’єкти, що перебувають у спільній власності громади. Під час одного з візитів до обласної дитячої клінічної лікарні він поспілкувався з завідувачкою відділення онкогематології та з матусями дітей, які боряться з важкою недугою.

«Я був вражений тим, що діти повинні чекати по 6-7 годин у черзі на прийом хіміопрепаратів, оскільки відділення не має апарату для автоматичного введення ліків у кровоток. Також потрібні комплектуючі, бо вони є одноразовими. Від того, що діти чекають, збивається цикл лікування і це погіршує їхній стан. Я поспілкувався з благодійниками, з нашою відомою вокалісткою Лізою Волощенко та її татусем і запропонував провести концерт за участі херсонських та українських зірок. Артисти погодились виступати безкоштовно. Управління освіти міської ради та 150 навчальних закладів підтримали нас. Я вдячний всім, це дає відчуття, що Херсон – єдина родина», – сказав Юрій Рожков.

Наприкінці заходу Юрій Рожков вручив подяки усім учасникам марафону та подякував за щирість громадян нашого міста. Кошти, які отримано від продажу квитків на концерт та дитячих поробок будуть передані до відділення.

 

Щиро дякуємо усім, хто долучився до цієї благородної справи

та побажаємо маленьким пацієнтам Херсонської обласної дитячої лікарні швидкого одужання!