03.12.2019. Мрія здійснилася!

Нагадаємо, що у вересні 2019 року Херсонський ясла-садок №18 Херсонської міської ради взяв участь у міському проєкті громадського бюджету Херсона «Дитсадок мій дім – буде затишно в нім». Проєктом передбачалося оновлення килимів, матраців, тюлів у групах, оскільки м’який інвентар в закладі вичерпав свій ресурс та не відповідав естетичним нормам.

І от мрія здійснилася!

Проєкт «Дитсадок мій дім – буде затишно в нім» став переможцем!

Набравши достатню кількість голосів під час голосування,  завдяки батькам вихованців, працівникам ясел-садка та небайдужим громадянам нашого міста, стало можливим замінити зношені килими, тюлі, рушники, дитячі покривала на ліжка та матраци на нові.

Усі працівники ясел-садка, перебуваючи в піднесеному настрої, із задоволенням розвантажували машину, яка доставила до закладу «обновки». Діти, щиро радіючи, «обживали» нові, м’які та яскраві килими.

Реалізація проєкту забезпечила належний комфорт в яслах-садку, покращила санітарно-гігієнічні умови, створила сприятливе середовище під час перебування дітей у закладі, поліпшила мікроклімат та естетичний вигляд групових приміщень. Адже комфортний і затишний дитячий садок – запорука збереження життя і здоров’я дитини, основа створення належних, комфортних умов для всіх учасників освітнього процесу.

М’який інвентар, який придбано на загальну суму 204280,00 грн., має сучасний та привабливий вигляд, відповідає санітарним та естетичним вимогам, безпечний для використання в закладі дошкільної освіти.

 

Щиро дякуємо батькам і усім небайдужим за підтримку

та втілення в реальність планів щодо покращення умов

в нашому садочку!